Lot n° 11

Frans Smeers (1873-1960)

Estimation :

Promenade sur la plage, 1909 Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite. Olieverf op doek. Rechts onderaan Gesigneerd en gedateerd. 80 x 100 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Privé collectie