Lot n° 2

Constant Permeke (1886-1952)

Estimation :

Nu de dos Encre sur papier. Signée en bas à droite. Inkt op papier. Rechts onderaan Gesigneerd. 24,5 x 15 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Privé collectie