Lot n° 58

OUVRAGE XVIIIe SIECLE "Brevarium rotomagense illustrissimi reverendissimi christo patris D.D.Louis de La Vergne TressanPars verna-autumnalis-aestiva"Rotomagi,1736,trois volumes,in-12,pleine basane ,dos et plats ornés,avec quelques accidents.