OUVRAGE XVIIe SIECLE
"Terenti comoediae sex ex... Lot 31
Résultat :
OUVRAGE XVIIe SIECLE
"Terenti comoediae sex ex recensione heinsiana" Amstelaedami,apud Henk Wetstenium ( sans date, début XVIIe? ),in-16,226 pages,avec un frontispice,accidents à la reliure.