Lot n° 43

Travail finlandais

Résultat :
Estimation :

Paire de lampadaires Laiton et cuir. Estampille de l'éditeur. Paar staanlampen Messing en leder. Stamp van de uitgever. Circa 1950. Ed. Idman. H.150 cm Provenance/Herkomst: Maria hospital, Helsinki