Lot n° 8

Résultat :
Estimation :

[COLEGIO DAS ARTES] - Commentarii Collegii Conimbricensis, Societatis Iesu, in quatuor libros de Coelo, Meteorologicos, Parva Naturalia, & Ethica Aristotelis Stagiritae. Lyon, Jean Pillehotte, 1608, 4 parties en un vol. in-4, vélin de l’époque. Dos sali.