COLEGIO DAS ARTES - Commentarii Collegii Conimbricensis,... Lot 8
Résultat :
Estimation :
[COLEGIO DAS ARTES] - Commentarii Collegii Conimbricensis, Societatis Iesu, in quatuor libros de Coelo, Meteorologicos, Parva Naturalia, & Ethica Aristotelis Stagiritae. Lyon, Jean Pillehotte, 1608, 4 parties en un vol. in-4, vélin de l’époque.
Dos sali.