Enchérissez sur la liste des lots Bonhams - Cornette de Saint Cyr Bruxelles : 15 décembre 2015 - Verkoopsvoorwaarden<br />De veilingen georganiseerd door het Veilinghuis Cornette<br />de Saint Cyr Brussel zijn onderworpen aan onderhavige<br />voorwaarden. Deelname aan de veiligen<br />houdt de onvoorwaardelijke aanvaarding van deze<br />voorwaarden in:<br />Te koop aangeboden goederen<br />Potentiële kopers worden uitgenodigd om de goederen,<br />die hen zouden interesseren, te komen bekijken<br />tijdens de bezichtigingen die door het Veilinghuis Cornette<br />de Saint Cyr Brussel vóór de veilingen worden<br />georganiseerd.<br />Op eenvoudig verzoek kunnen verslagen over de staat<br />ter informatie en gratis per post, telefoon of e-mail<br />worden bezorgd. Deze weerspiegelen de artistieke en<br />wetenschappelijke kennis op de verkoopdatum en het<br />Veilinghuis kan niet aansprakelijk worden gesteld voor<br />eventuele fouten of weglatingen.<br />De vermeldingen in de catalogus worden opgesteld<br />door het Veilinghuis en de expert die in voorkomend<br />geval assisteert, onder voorbehoud van de kennisgevingen<br />en rechtzettingen die bij de voorstelling van het<br />lot worden aangekondigd en in het proces-verbaal van<br />de verkoop worden opgenomen. De afmetingen, het<br />gewicht en de schattingen worden louter ter informatie<br />opgegeven. De kleuren van de werken opgenomen in<br />de catalogus kunnen verschillen omwille van het drukproces.<br />Indien geen staat in de catalogus is vermeld, betekent<br />dit evenwel niet dat het lot zich in perfecte staat bevindt<br />of dat het vrij is van restauratie, slijtage, craquelures,<br />verdoeking of andere onvolkomenheden.<br />De goederen worden verkocht in de staat waarin ze<br />zich op het ogenblik van de verkoop bevinden. Eens<br />het lot is toegekend, wordt geen enkele klacht meer<br />aanvaard, aangezien het voorwerp kon onderzocht<br />worden tijdens de voorafgaande bezichtiging.<br />De vermeldingen in de catalogi, advertenties of elke<br />andere publicatie van Cornette de Saint Cyr Brussel<br />zijn louter indicatief en kunnen op geen enkele wijze<br />het Veilinghuis aansprakelijk stellen. Ze bieden geen<br />garantie voor de auteur, de oorsprong, de leeftijd, de<br />herkomst, de toewijzing, of de staat van het lot. De<br />koper dient zich er persoonlijk van te vergewissen dat<br />de vermeldingen in deze verschillende publicaties, catalogi,<br />advertenties correct zijn.<br />Elke klacht moet, op straffe van nietigheid, bij Cornette<br />de Saint Cyr Brussel per aangetekende brief binnen de<br />8 dagen na het afhalen van het voorwerp aankomen.<br />Evenwel voor verkopen onderworpen aan artikel 1649<br />quater van het burgerlijk wetboek is de verkoper ten<br />opzichte van de koper aansprakelijk voor elk gebrek<br />aan overeenstemming dat bij de levering van het goed<br />bestaat en dat zich binnen een termijn van een jaar<br />te rekenen vanaf voornoemde levering manifesteert,<br />waarbij de koper, op straffe van nietigheid, de verkoper<br />op de hoogte moet brengen van het gebrek aan overeenstemming<br />binnen een termijn van twee maanden<br />te rekenen vanaf de dag waarop de koper het gebrek<br />heeft vastgesteld.<br />Indien de bewaargever een voorwerp intrekt vóór de<br />verkoop en na het verschijnen van de catalogus of indien<br />de limietprijs wordt gewijzigd waardoor het voorwerp<br />niet onmiddellijk te koop kan worden gesteld, is<br />de verkoper ertoe gehouden aan het Veilinghuis Cornette<br />de Saint Cyr Brussel als schadevergoeding de<br />erelonen koper en verkoper te betalen, berekend op<br />basis van de mediane schatting vermeld in de catalogus.<br />Het voorwerp dat uit de verkoop wordt gehaald zal<br />pas terug overhandigd worden na de betaling van de<br />voormelde erelonen. Indien deze niet worden betaald,<br />zal het voorwerp opnieuw te koop worden aangeboden<br />volgens de voorwaarden van de oorspronkelijke<br />opdracht tot verkoop.<br />Veilingen<br />De veilingen volgen de volgorde van de catalogusnummers.< -
Christmas Auction
mardi 15 décembre 2015 - 14:00 (CET)
Live
- ,
Bonhams - Cornette de Saint Cyr Bruxelles,
Bonhams - Cornette de Saint Cyr maison de ventes