Enchères 10 septembre 2020 First auction - Flanders Auctions - Wingene

Enchérissez sur la liste des lots Flanders Auctions : 10 septembre 2020 - <p><span style="background:white"><span style="color:black">Antiques Belgium BV,  in de hoedanigheid van Flanders Auctions, verder genaamd ‘het veilinghuis, </span></span><span style="background:white"><span style="color:black">deelt hierdoor mee aan </span></span><span style="background:white"><span style="color:black">allen die aan de veiling deelnemen, dat de veiling wordt gehouden onder de hieronder vermelde algemene voorwaarden. Iedereen die aan de veiling deelneemt, aanvaardt volledig de gestelde voorwaarden.</span></span></p> <p></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Art. 1) De openbare verkoping vindt plaats te Flanders Auctions, 8750 Wingene, Beernemsteenweg 99, volgens mondeling, schriftelijk, telefonisch en/of online opbod, volgens de gebruikelijke Belgische voorwaarden. De hoogste bieder wordt toegewezen als koper. </span></p> <p></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Art 2) Elke koper dient zich te identificeren aan de hand van zijn identiteitskaart of paspoort op het moment van de veiling of tijdens de kijkdagen. Elke nieuwe koper dient minstens 48 uur vóór de veiling zichzelf volledig kenbaar te maken. </span><span style="color:black">Handelaars moeten zich identificeren aan de hand van hun BTW-nummer bij ontvangst van het biednummer.</span></p> <p></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Art 3). De verkoop gaat door met contante betaling. Dit wil zeggen dat de betaling steeds gebeurt vóór of tijdens de afhaling van de goederen. Betalingen dienen te gebeuren binnen de 10 kalenderdagen na de laatste veilingdag. </span></p> <p><i><span style="background:white"><span style="color:black">Ingevolge art10. van de anti-witwaswet mogen bedragen vanaf € 3.000 enkel betaald worden hetzij met een door de financiële instelling gegarandeerde bankcheque (Belgische banken), hetzij met een debet- of kredietkaart, hetzij door overschrijving op onze rekening.</span></span></i><i></i></p> <p></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Art 4) Op de toewijzingsprijs wordt een recht geheven van 25% of meer (zie art 7 ingeval van Online live) voor de veilingkosten. </span></p> <p></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Art 5) De goederen worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden op het moment van de toewijzing. De koper wordt verwacht de algemene toestand van het goed te hebben onderzocht en bezichtigd, en zijn bod met volledige kennis van zaken te hebben uitgebracht. Alle inlichtingen, door het veilinghuis op schriftelijke of mondelinge manier verstrekt, zijn informatief en niet bindend.</span></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Wegens vergissing, onnauwkeurigheid, of verzuim in de beschrijving van de goederen en kunstvoorwerpen, nog wegens stoornis, hinder, de staat van, herstelling, en restauratie aan de goederen en de kunstvoorwerpen heeft de koper heeft geen verhaal tegen Flanders Auctions, de optredende gerechtsdeurwaarder of de veilingmeester.</span></p> <p></p> <p><span lang="NL" style="color:black">Art 6) Bij beschadigingen aan de tentoongestelde goederen door een klant zal deze aansprakelijk gesteld worden. Deze klant moet op zijn beurt zijn verzekeringsmakelaar of advocaat aanspreken en op de hoogte stellen van het ongeluk. De door Flanders Auctions minimum geplaatste schattingsprijs geldt als norm voor uitbetaling aan ‘de leverancier’ van het desbetreffende stuk, met afhouding van de geldende commissie.</span></p> <p></p> <p>Art 7) <span style="font-size:13.0pt"><span style="color:black">Belgische als buitenlandse kopers die niet aanwezig zijn, of zich niet laten vertegenwoordigen op de veiling, kunnen bieden:</span></span></p> <ul> <li style="margin-top:5.0pt; margin-right:0cm; margin-bottom:0cm"><span style="background:white"><span style="font-size:13.0pt"><span style="font-family:&quot;Calibri&quot;,sans-serif"><span style="color:black">Via een <strong><span style="font-family:&quot;Calibri&quot;,sans-serif"><span style="font-weight:normal">aankooporder</span></span></ Flanders Auctions - Wingene

First auction - Flanders Auctions

jeudi 10 septembre 2020 - 14:00 (CEST) - Live
Beernemsteenweg 99 - 8750 Wingene, Belgique
Flanders Auctions
292 Résultats