Lot n° 430

Jef Verheyen (1932-1984)

Résultat :
Estimation :

Composition abstraite, 1957 Huile sur panneau. Signée et datée en bas à droite. Olieverf op paneel. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 71,5 x 56,5 cm Provenance/Herkomst: Collection privée.