Composition abstraite, 1957
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
71,5 x 56,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée.