Barbizon, 1992.
Huile sur toile.
Signée, titrée, datée, et située NY au dos.
Olieverf op doek.
Gesigneerd, getitled, gedateerd en op geleden op de achterzijde.
215x 244 cm
Provenance/Herkomst: Galerie Albert Baronian, Bruxelles.Collection privée, Bruxelles.