Lot n° 48

Gérard TITUS-CARMEL (né en 1942)

Estimation :

Eclat, Grand Chrome X, 1982 Mine de plomb, encre sépia, encre de Chine, aquarelle, crayon sanguine, crayon de couleur, gouache, craie blanche. Signé et daté en bas à droite. Titré en bas à gauche. Loodpotlood, sepia-inkt, Indiase inkt, aquarel, bloedpotlood, kleurpotlood, gouache, wit krijt. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getitreerd linksonder. 121 x 160,5 cm