Eclat, Grand Chrome X, 1982
Mine de plomb, encre sépia, encre de Chine, aquarelle, crayon sanguine, crayon de couleur, gouache, craie blanche. Signé et daté en bas à droite.
Titré en bas à gauche.
Loodpotlood, sepia-inkt, Indiase inkt, aquarel, bloedpotlood, kleurpotlood, gouache, wit krijt. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Getitreerd linksonder.
121 x 160,5 cm