Cercles en contorsion sur trame, 1966.
Cercle en acier inox avec un système électrique sur panneau de bois.
Numéroté 5/10 sur une étiquette au dos.
Titré et daté au dos.
Roestvrij stalen cirkel met elektrisch systeem op houten paneel.
Genummerd 5/10 op een label op de achterzijde.
Getiteld en gedateerd op de achterzijde.
123 x 123 x 20 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée, Versailles.