Progression II, 1975.
Encre de chine sur panneau peint.
Signée et datée au dos.
Inkt uit China op beschilderd paneel.
Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde.
22 x 22 cm
Provenance/Herkomst: Galerie Zéro l'infini, Besancon. Collection privée, Belgique.