Lot n° 23

César DOMELA (1900-1992)

Résultat :
Estimation :

Skowhegan-Paris, 1977 Huile sur panneau, aluminium, laiton, Plexiglass, bois et fer. Signée, titrée et datée au dos. Olieverf op paneel, aluminium, messing, plexiglas, hout en ijzer. Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterzijde. 110 x 75 cm Provenance/Herkomst: Collection privée, Liege.