Sans titre, 1969
Pastel sur papier.
Signé, daté et dédicacé en haut à droite.
Pastel op papier.
Gesigneerd, gedateerd en gesigneerd in de rechterbovenhoek.
33 x 24,5 cm
Provenance/Herkomst: Galerie Lelong, Paris.Collection privée, Paris.