Lot n° 13

BENOIT FERON (né en 1962)

Résultat :
Estimation :

Elephant, in Amboseli, Kenya, 2014. Tirage sur papier Baryté fine art. Signé, titré, daté et numéroté 1/8 au dos. Afdrukken op fijne Baryte-papierkunst. Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd 1/8 op de achterkant. 120 x 180 cm