Elephant, in Amboseli, Kenya, 2014.
Tirage sur papier Baryté fine art.
Signé, titré, daté et numéroté 1/8 au dos.
Afdrukken op fijne Baryte-papierkunst.
Getekend, getiteld, gedateerd en genummerd 1/8 op de achterkant.
120 x 180 cm