Comoediae xx, ex antiquis, recentioribusque inuicem collatis, diligentissime recognitae. Quarum carmina, magna ex parte in mensum su um restituta sunt. Authoris vita. Argumenta singularum
Coemoediarum. Tralatio Graecarum dictionum. Parisiis. Ex officina Roberti Stephani, 1530; in-4, veau 18e siècle, tranches dorées, charnières fendues, coiffes arrachées, coins émoussés. [10] 256 pages chiffrées (soit 512 pleines pages) page 4 et 5 roussâtres.