JUSTINIEN. Justiniani, sacratissimi principis. Instituonum sive elementorum libri quator libri, notis perpetuis multo, quam hubusque diligentius illustrati, cura & studio
Arnoldi Vinnii. Editio postrema ad autore recognia.
Amsterdam, Ex Officina Elzeviriana, 1658; fort petit in-12, vélin ivoire d'époque, pièce de titre. Titre frontispice. Titre, 10 et 643 pages. Ex-libris D.A.G. Rétif.