CROLL, Oswald.
Basilica chymica, Pluribus selectis & secretissimis propria manuali experientia approbatis descriptionibus & usu remediorum chymicorum selectissimorum aucta a Ioan. Hartmanno... Edita a Iohanne Michaelis... et Georg Everhardo Hartmanno...
Geneva, Sumptibus Petri Chouët, 1635.
In-8, reliure en velin d'époque.