Lot n° 1

HOMERE

Estimation :

Homeri quae extant omnia, Ilias, Odyffea, Batrachomyomachia, Hymni, Poematia aliquot, graece cum latina versione et perpetuis I.S. commentariis. Basileae, [Hervagiana] per Eusebii Episcoppii Opera, 1583. Edition bilingue grecque et latine. Un volume, in-folio. Demi-reliure postérieure. Taches, déchirures. Reliure très accidentée.