Sans titre, 2008
Photographie.
C-Print.
Signé, daté et numéroté 4/8 en bas à droite.
Foto.
C-print.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 4/8 onderaan rechts.
93 x 118 cm
Provenance/Herkomst.
Collection privée, Bruxelles.