Vibrations métalliques, 1969
Technique mixte, sérigraphie sur métal, baguette en métal et fils de nylon.
Signé et numéroté 14/250 au dos.
Editions Denise René, Paris
Gemengde technieken, zeefdruk op metaal, metalen staaf en nylondraad.
Gesigneerd en genummerd 14/250 op de achterkant.
Uitgeverij Denise René, Parijs.
27 x 30 x 12,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Belgique.