Nu assis, 1933
Bronze à patine brune.
Signé et daté à la base.
Cachet du fondeur Valsuani.
Brons met bruine patina.
Gesigneerd en gedateerd op de voet. Stempel van de gieter Valsuani
28, 5 x 23 x 16, 5 cm