Lot n° 349

Raymond Jacques Sabouraud (XIX-XX)

Estimation :

Nu assis, 1933 Bronze à patine brune. Signé et daté à la base. Cachet du fondeur Valsuani. Brons met bruine patina. Gesigneerd en gedateerd op de voet. Stempel van de gieter Valsuani 28, 5 x 23 x 16, 5 cm