Scène orientaliste
Huile sur panneau (double face)
Signée en bas à droite.
Olieverf op paneel (dubbelzijdig)
Rechts onderaan gesigneerd 72,5 x 184 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie