Lot n° 345

JULES VAN BISBROECK (1873-1965)

Résultat :
Estimation :

Scène orientaliste Huile sur panneau (double face) Signée en bas à droite. Olieverf op paneel (dubbelzijdig) Rechts onderaan gesigneerd 72,5 x 184 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie