La foule, 2004.
Portfolio de 17 lithographies.
Signées et numérotées 13/15.
Edition Bruno Robbe, Belgique.
Portfolio met 17 lithografieën.
Gesigneerd en genummerd 13/15.
Editie Bruno Robbe, België.
77 x 58 cm