Portfolio, 1991 5 sérigraphies
Sous boîtier toilé et sérigraphié
Signées, datées et numérotées 8/20 5 Zeefdrukken
In en gestoffeerde doos met zeefdruk
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 8/20