Prototype Coupe à fruit 'Forbidden fruit'. Sur un fond circulaire constitué par une suite de lettres majuscules, se détache une inscription 'Forbidden Fruit' en caractère manuscrit. En stéreolithographie : résine liquide époxy bordeaux modélisée puis solidifiée par un rayon laser. 2006. Produit par Materialise. MGX, Belgique. FRUITSCHAAL 'FORBIDDEN FRUIT'. Ronde bodem gevormd door een reeks hoofdletters die de handgeschreven inscriptie 'Forbidden Fruit' vormen. Gemaakt door middel van stereolithografie: vloeibaar bordeauxkleurig epoxyhars wordt eerst gemodelleerd en vervolgens uitgehard door middel van een laserstraal. Prototype 2006. Vervaardigd door Materialise. MGX, België. D_42 cm