Lot n° 46

Arik Levy

Résultat :
Estimation :

Prototype Coupe 'Black Honey'. Réseau d'alvéoles en nid d'abeille ajourées formant une coupe quadrilobée à la surface ondulante et incurvée. En stéreolithographie : résine liquide epoxy beige modélisée puis solidifiée par un rayon laser. 2005. Produit par Materialise. MGX, Belgique. SCHAAL 'BLACK HONEY'. Netwerk van opengewerkte honingraten dat een vierlobbige kom vormt met een golvend en naar binnen gebogen oppervlak. Gemaakt door middel van stereolithografie: vloeibaar grijs epoxyhars wordt eerst gemodelleerd en vervolgens uitgehard door middel van een laserstraal. 2005. Vervaardigd door Materialise. MGX, België. H_11,4 cm D_40 cm