Petri Borelli Medici Castrensis. Historiarum, et observationum medicophysicatum, centuria prima. Castris, Apud Arnaldum Colomerium, 1653, in-12, vélin ivoire (reliure de l'époque).
Très rare impression de Castres.
Dos un peu sali. Pièce de titre du XIXe siècle.
Bon exemplaire