Lot n° 20

Boucheron. Années 1980

Estimation :

Bague jonc en or jaune 18 karats formée d'une boule soulignée de diamants brillantés. Signée et numérotée. TDD : 50 Ring in geel goud 18 karaat met een bol omringd door briljantdiamanten. Getekend en genummerd. Vogelkop. Handgetekend als inscriptie.