Lot n° 84

Edward Weston

Estimation :

Plaster Works, Los Angeles, 1925 Tirage argentique postérieur tiré par Cole Weston Titré, daté et annoté au crayon au verso Tampon de signature d'Edward Weston au verso Signé par Cole Weston au crayon au verso Etiquette du portfolio d'Edward Weston et numéro du tirage au verso Parfait état de conservation Zilverprint gemaakt door Cole Weston, omstreeks 1970 Gemonteerd Getiteld, gedateerd en geannoteerd op de achterkant Handtekeningstempel van Edward Weston op de achterkant Gesigneerd door Cole Weston in potlood op de achterkant Etiket van de portfolio van Edward Weston en nummer van de print op de achterkant In perfecte staat H_ 17.8 cm L_ 22.9 cm