Harper's Bazaar, June, 1935 Tirage argentique tiré en 1994 Signé, titré, daté et date du tirage au verso Tampon de copyright de Martin Munkacsi au verso Parfait état de conservation Zilverprint uit 1994 Gesigneerd, getiteld en gedateerd en datum van de print op de achterkant Copyrightstempel van Martin Munkacsi op de achterkant In perfecte staat H_ 23.1 cm L_ 35 cm