CORPUS JURIS CIVILIS, in quinqu partes distinctum. Quarum prima continentur. Accerunt notae repetitae tertiae quartaeque. Dionysio Gothofredo. Author. Quarta editio prioribus auctior & emendior. Lugduni. Imp. Johannem Vignon, 1607. Tome I, titre avec marque d'éditeur, (3ff.) epistre, (2ff.) index (avec manque), (1f.) privilège 1971 pages chiffrées sur double colonne. Tom II. CODICIS JUSTINIANI D.N. SACTISSIMI principis pp. aug. Repetitae praelectionis. Libri XII. Notis Dionysii Ghofredi illustrati. Quarta edition prioribus aucthor & emendatior. Imp. Johannem Vignon, 1607. Titre avec marque d'éditeur, (5ff.) rubrique, (2ff. index avec manque marginal), 702 pages chiffrées sur double colonne. (23pp.) index. 2 volumes in-folio veau (important manque aux charnières des deux premiers plats)