Facetissimi comoedia nebulae. Paris, Christiani, Wechel, 1540; plaq. in-4 (sans les plats de la rel.). - AIMOINIUS. Historiae Francorum Libri V... Paris, Wechel, 1567; in-8 vélin ivoire ancien à recouvrement. - HORATIUS. Sermoni altrimanti satine e le morali epistole...ridotte da M. Lodovico Dolce... Venise, G. Giolito de Ferrari, 1559; in-12 vélin ivoire ancien. Rare. - REMIGIUS. Enarrationu in Psalmos David liber unus... Cologne, G. Hittorpius, 1536; in-fol. vélin ivoire ancien. Édition très rare. L'ouvrage est suivi de Luculentissima enamatro miriam brevitatem...in undecim Prophetus... Joint: MORELLUS (Io.). De Nuptiis; plaq. de 6 ff.in-4, bas. fauve moderne.