RELIGION
- THOMA MARIA ZIGLIARA (P.F.). Summa... Lot 26
Résultat :
Estimation :
[RELIGION]
- THOMA MARIA ZIGLIARA (P.F.). Summa Philosophica in usum scholarum.
Romae, 1876, 3 volumes reliés demi-basane rouge.
- MEINEKE Augustus. Menandri et Philemonis reliquiae. Berolini Sumptibus Augusti Mylii, 1823, relié demi-maroquin rouge, L +582pp +index et table
- LOBECK Augustus. Aglaophamus sive de thelogiae mysticae graecorum causis libri tres. Regimontii, Borntraeger, 1829, 2 volumes reliés demi-chagrin rouge, dos à nerfs.