Illustris Academia Lugd-Batavia: id est Virorum... Lot 15
Résultat :
Estimation :
Illustris Academia Lugd-Batavia: id est Virorum Clarissimorum Icones, Elogia, ac vitae, qui eam, scrptis suis illustrarunt Meursius petit in-4 (mauvais état, manque au dos)