Compendium biblicum Continens ex 23202. versiculis totius Veteris Testamenti, tantum versiculos 2289. Utrecht, Guillaume à Walcheren 1674. 6 ff. n.ch, 179 ff. ch. Et 1 f. n.ch. *Relié à la suite: HULSIUS.- Compendium lexici hebraici Compendio Biblio Leusdano subjunctum: continens sub 1900. radicibus Hebraeis voces Latinas 3268. Utrecht, Guillaume à Walcheren 1674. 60 pp. Petit in-12; vélin de l'époque, dos à faux nerfs. Ex-libris manuscrit et armorié du baron Antoine Silvestre de Sacy et tampon du Marquis de Laroche. Bel exemplaire