Enarrationes vocum priscarum in Libris de re rustica. Philippi Beroaldi.- in libro xiii. Columellae annotationes. Aldus de Dierum generibus... Lyon Sébastien Gryphe 1541. Petit in-8;demichagrin noir Xixe, dos à nerfs orné. 84 ff. n.ch.[aa à kk8; ll4] Relié à la suite: Pietro Vettori.- Explicationes suarum in Catonem, Varronem, Columellam Castigationum 144 pp. [a-i8]. Manque le f. a1. Traces d'humidité aux premiers ff. Cachet Huzard, membre de l'institut