Paire de supports en grès émaillé vert, ocre et brun, représentant des éléphants caparaçonnés, debouts sur une terrasse, portant une base sur leur dos. Chine-sud-Vietnam, XXe siècle. (Défauts de cuisson, lacunes d’émail) Ht : 54 cm.
Paar voetstukken in groen, oker en bruin geëmailleerde zandsteen, opgetuigde olifanten, staand op een basis, met een sokkel hun rug. China-Zuid-Vietnam, 20e eeuw. (bakfouten, emaille gaten) Ht: 54 cm.