Lot n° 39

Estimation :

Compagnie des Indes XVIIIème siècle. Lot de sept porcelaines de Chine comprenant une suite de six assiettes polylobées et un plat à décor bleu blanc de fleurs et objets mobiliers, pivoines, bambou et rochers. On y joint une coupe couverte en porcelaine bleu blanc à décor de papillons et fruits (Chine XXe siècle) D. 22,2 et 27,8 cm 18e eeuwse Indische Compagnie. Lot van zeven Chinese stukken in porselein bestaande uit zes meerlobbige borden en een schaal met blauw-wit decor van bloemen en meubels, pioenrozen, bamboe en rotsen. We voegen een dekselpot toe in blauw-wit porselein versierd met vlinders en vruchten (China 20e eeuw) D. 22,2 en 27,8 cm