Importante composition en bronze à patine brune et dorée, constituée d’un vase brûle-parfum sur un haut socle à quatre pieds à tête de chimère, et surmonté d’une superstructure formant couvercle, soulignée à sa base de dragons en relief et sommée d’un rapace aux ailes déployées, posé sur un rocher où évolue un dragon, le vase à décor d’oiseaux et motifs végétaux en relief dans des réserves entourées d’un perlage, sur fond vermiculé, et rehaussé de deux anses en forme de perchoir sur lesquels sont perchés deux oiseaux. Japon, époque Meiji (1868-1912) On y joint une sellette tripode en bois noirci, Chine. Ht : 130 cm. Ht totale : 183 cm.
Belangrijke compositie in brons met bruine en gouden patina, bestaande uit een wierookbrander op een hoge voet met vier voeten met de kop van een hersenschim, en daarboven een bovenbouw die een deksel vormt, aan de basis onderstreept met draken in reliëf en bekroond met ' een roofvogel met uitgestrekte vleugels, geplaatst op een rots waar een draak evolueert, de vaas versierd met vogels en plantenmotieven in reliëf in cartouches met parelrand, op een vermiculite achtergrond, en verfraaid met twee handgrepen in de vorm van een zitstok waarop twee vogels zitten. Japan, Meiji-periode (1868-1912) Een zwartgeblakerde houten driepoot, China. Hoogte: 130 cm. Totale hoogte: 183 cm.