JAPON, début de la période Shôwa, XXème siècle. Grand okimono en bronze de patine brune, représentant un éléphant en marche, la trompe dressée, le revers des oreilles et de la trompe de teinte brun-rouge. Ht : 57 et 40 cm. Largeur : 75 cm.
JAPAN, vroege Showa-periode, 20e eeuw. Grote bronzen okimono met bruine patina, voorstellende een wandelende olifant, opgeheven slurf, de achterkant van de oren en de slurf van een bruinrode tint. Hoogte: 57 en 40 cm. Breedte: 75cm.