Samson , XXème siècle Paire de vases de forme cornet en porcelaine et émaux de style famille verte à décor d'oiseaux et fleurs. H. 46,5 cm. Un vase accidenté.
Samson , 20e eeuw Paar hoornvormige vazen in porselein en email in famille verte-stijl versierd met vogels en bloemen. H. 46,5cm. Een beschadigde vaas.