Chine XVIIIème siècle. Ensemble comprenant cinq assiettes en porcelaine et émaux de la famille rose dont une paire à décor de vases fleuris et coupes de fruits, motifs floraux stylisés sur l’aile, les trois autres à décor divers de fleurs, lotus, poissons, etc. Fêle sur l’une de la paire, fêle sur l’assiette à décor de lotus, égrenures et fêles. D. 22,3 à 26,3 cm
China uit de 18e eeuw. Set bestaande uit vijf borden in porselein en email van de famille rose, waaronder een paar versierd met bloemenvazen en fruitschalen, gestileerde bloemmotieven op de rand, de andere drie met verschillende versieringen van bloemen, lotussen, vissen, enz. Haarscheur op een van de twee, barst op het bord versierd met lotussen, spaanders en scheuren. D. 22,3 tot 26,3 cm