Paire de sujets en émaillée brun, jaune, vert et bleu, figurant des oiseaux fenghuang couchés sur des rochers. Chine, début XXe siècle Ht : 23 cm.
Paar onderwerpen in bruin, geel, groen en blauw email, voorstellende fenghuangvogels liggend op rotsen. China, begin 20e eeuw Ht: 23 cm.