Sujet en grès patiné et polychrome, représentant Hôtei, un des dieux du Bonheur, figuré debout, souriant, une main sur son ventre épanoui. Japon, Kutani, vers 1900. Ht : 57 cm.
Beeld in gepatineerde en polychrome zandsteen, voorstellende Hôtei, een van de goden van het geluk, staand, glimlachend, een hand op zijn omvangrijke buik. Japan, Kutani, rond 1900. Hoogte: 57 cm.