Lot n° 8

Résultat :
Estimation :

Important panneau en soie, décor de huit Immortels sur dragons évoluant au-dessus de vagues écumantes. Chine, vers 1920. (Insolé, petits accidents, encadré sous verre) Dimensions : 32 x 171 cm. Belangrijk zijden paneel, versierd met acht onsterfelijken op draken die boven schuimende golven evolueren. China, ca. 1920. (Kleine ongelukjes, ingelijst onder glas) Afmetingen: 32 x 171 cm.