Lot n° 31

Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921)

Résultat :
Estimation :

Adrien-Joseph HEYMANS (1839-1921) Huile sur toile De Meersen, signée. Olie op doek De meersen, getekend. 45 x 70 cm