Ecole européenne 19e siècle, huile sur panneau... Lot 22
Résultat :
Estimation :
Ecole européenne 19e siècle, huile sur panneau Scène romantique, signée et datée 1855.
Europese school 19e eeuw, olie op paneel Romantisch tafereel, gesigneerd en gedateerd 1855.
23.5 x 21 cm