Sans titre, 1999
Acrylique sur aluminium.
Signée et datée au dos.
Acrylverf op aluminium.
Getekend en gedateerd op de achterkant.
150 x 130 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Micheline Szwajcer Antwerpen, Collection privée/Prive collectie, Belgique.